O naší ambulanci

Sídlíme v Obecním domě obce Městečko Trnávka. Díky pěknému prostředí, moderním technologiím a profesionálnímu personálu věříme, že pro Vás a zejména pro Vaše děti nebude návštěva zubaře nepříjemným zážitkem.

Recenze pacientů z předchozího pracoviště -https://lekar.sk/lekar/mddr-tomas-kohout.

 

MDDr. Tomáš Kohout

Pochází ze Šumperku, vystudoval zubní lékařství na 1. LF Univerzity Karlovy v Praze, následně pracoval několik let v manželčině rodišti na Slovensku, kde se věnoval především pedostomatologii (ošetřování dětí) a endodoncii (ošetřování kořenových kanálků), aby nakonec spolu s manželkou MDDr. Paulínou Kohoutovou (toho času na mateřské dovolené) přijali pozvání malebné obce Městečko Trnávka, kde založili vlastní praxi. Snaží se neustále vzdělávat, pracovat v souladu s aktuálními trendy, využívat pokročilé přístroje a materiály.

Hana Vychodilová, DiS.

Šikovná a přátelská sestřička. Aktivně asistuje u všech stomatologických výkonů, ale souběžně stíhá asi deset dalších věcí a zároveň neztrácet úsměv ze rtů.

Přístrojové a technické vybavení

Nejnovější model zubní soupravy Stern Weber v plné konfiguraci. Kompaktní rentgen pro zjištění i oku neviditelných kazů, Obrazovka na prezentaci stavu vašich zubů a průběhu naší práce intraorální kamerou .... a na případnou pohádku. K tomu pohodlné čalounění a nebude se Vám chtít odejít.

Ordinaci jsme nově zařizovali po první vlně pandemie koronaviru a snažili se všechny nové skutečnosti zohlednit při výběru jejího vybavení a nastavení protoků práce. Vaše bezpečí a hygiena pracoviště jsou pro nás prioritou.

Panoramatický rentgen New Tom GO 2D/3D. Už žádné dojíždění. Vše v místě ordinace. Moderní technologie zajišťují minimální dávku ozáření.

Malý dětský koutek, barevné plomby, ošetřování dětí nás baví :-)

Řada menších nadstandardních přístrojů zkvalitňujících, urychlujících a zpříjemňujících zhotovování výplní, korunek, bělení zubů a různých dalších výkonů.

Kofferdam, speciální blána nasazená na vaše ústa a izolující zub na kterém pracujeme, je nevyhnutelný pro dlouhodobě úspěšné ošetření kořenových kanálků a většinou je jeho použití vhodné i při zhotovování zubních výplní